Zapisy na warsztaty!


Warsztaty Techniki Aleksandra w Beskidzie Żywieckim

Kiedy?

22-26 sierpień 2018 r.

Gdzie?

Krzyżówki 377, 34-335 Krzyżowa Niepubliczna Podstawowa Szkoła Fundacji królowej świętej Jadwigi w Krzyżówkach.

Jak to będzie wyglądało?

Ideą warsztatów jest połączenie wypoczynku z nauką podstaw Techniki Aleksandra. Zajęcia będą się odbywały w dwóch blokach – rano i wieczorem. Rano 9.30-12.00 oraz wieczorem 17.30-19.00. 

O mnie

Jestem dyrygentem, nauczycielem skrzypiec śpiewu i pianina w Bristolu w Wielkiej Brytanii. Jestem również certyfikowanym nauczycielem Techniki Aleksandra. W ramach mojej pracy łączę te obie pasje– muzykę i technikę. Doświadczenie pokazuje mi że można uczyć inaczej – tak aby nie przyczyniać się do złych nawyków w grze, które potem owocują chronicznym bólem. Można również pracować nad swoim własnym warsztatem, problemami z tremą czy ze stresem związanym z nauczaniem, nie tylko przy pomocy wiedzy muzycznej, ale również wiedzy z zakresu świadomości swojego ciała. Dzięki studiom w Królewskim Konserwatorium w Walii (the Royal Welsh College of Music and Drama) miałam szansę zetknąć się z Techniką Aleksandra, która odmieniła mój sposób grania, uczenia i myślenia. Na zachodzie, większość wyższych uczelni artystycznych ma zajęcia z tej techniki w ramach swoich programów. Nestety w Polsce jest ona jeszcze bardzo mało znana. Chciałabym rozpropagowac ją również u nas, stąd idea warsztatów dla muzyków. Więcej o mnie można przeczytać na stronie www.mariagorska-music.webs.com

Informacje

CENA:
500 zł za cały kurs (4 godzin zajęć dziennie). Możliwość dodatkowej rezerwacji lekcji indywidualnych w promocyjnej cenie 50zł za lekcję. Rezerwacja do końca czerwca na info@easeofmovement.com.pl. Wpłata przy rezerwacji wynosi 30% ceny całego kursu (150zł)
KONTO:
Wpłatę z dopiskiem "WARSZTATY TA" można przelewać na nazwisko Maria Górska, mBank 80 1140 2004 0000 3902 7562 5243
NOCLEG:
Rezerwacja pokoi (w granicach 25-30zł za dobę) - Jan Sawicki jassaww@gmail.com
Jest możliwość zarezerwowania miejsc również w lokalnych agroturystykach.